Kontakt


GRUPA WYDAWNICZA FOKSAL Sp. z o.o.

al. 3 Maja 12
00-391 Warszawa

tel.22 826 08 82
tel.22 828 98 08
faks 22 380 18 01

e-mail: biuro@gwfoksal.pl
zamówienia: zamowienia@gwfoksal.pl
reklamacje: reklamacje@gwfoksal.pl

KRS: 0000037625
NIP: 525-122-07-47
REGON: 011982807

W sprawach handlowych

Dariusz Mróz
Dyrektor Sprzedaży (PO)

Agnieszka Duranc agnieszka.duranc@gwfoksal.pl
Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Rzepkowska malgorzata.rzepkowska@gwfoksal.pl
E -booki

Przemysław Karkosa przemyslaw.karkosa@gwfoksal.pl
Specjalista Ds. Sprzedaży Gier Planszowych

Weronika Obłucka weronika.oblucka@gwfoksal.pl
Menadżer ds. Kluczowych klientów

Katarzyna Przeździecka katarzyna.przezdziecka@gwfoksal.pl
Menadżer ds. Kluczowych klientów

Katarzyna Zegarek katarzyna.zegarek@gwfoksal.pl
Menadżer ds. Kluczowych klientów


KONTAKT DLA DZIENNIKARZY:

Edyta Woźnica | Dyrektor ds. Promocji
edyta.woznica@gwfoksal.pl, tel. 509 385 723

Paulina Panek | Specjalista ds. Promocji
Promocja literatury polskiej | poradniki, albumy
paulina.panek@gwfoksal.pl, tel. 501 758 117

Violetta Wiśniewska | Specjalista ds. Promocji
Promocja literatury zagranicznej | kryminał, sensacja, thriller
violetta.wisniewska@gwfoksal.pl, tel. 509 385 724

Anna Wyżykowska | Specjalista ds. Promocji
anna.wyzykowska@gwfoksal.pl, tel. 783 919 354

Bartosz Kamiński | Specjalista ds. Promocji i Reklamy
Promocja kluczowych tytułów wydawniczych / patronaty medialne / reklama
bartosz.kaminski@gwfoksal.pl, tel. 783 919 338

Agnieszka Słowik | Specjalista ds. literatury dla dzieci
agnieszka.slowik@gwfoksal.pl, tel. 783 919 366

Iwona Cel | Specjalista ds. literatury dla dzieci i gier
iwona.cel@gwfoksal.pl

Zainteresowanych współpracą blogerów prosimy o kontakt pod adresem: blogerzy@gwfoksal.pl

 

DZIAŁ MARKETINGU – PROMOCJA I REKLAMA:

Izabella Matys izabella.matys@gwfoksal.pl
Dyrektor Marketingu

Justyna Kawalec justyna.kawalec@gwfoksal.pl
Specjalista ds. Trade Marketingu

Sebastian Jałosiński sebastian.jalosinski@gwfoksal.pl
Specjalista ds. Trade Marketingu

Katarzyna Skoniecka katarzyna.skoniecka@gwfoksal.pl
Specjalista ds. Trade Marketingu

Izabela Treger izabela.treger@gwfoksal.pl
Specjalista ds. Dystrybucji i dodruków

 

Dział IT

Administrator Obsługa sklepu internetowego

 

Przedstawiciele handlowi

Karol Chojnacki
Field Force Manager
tel. 501-501-295

 

Region R1 i R2 - WOJ. ŚLĄSKIE/MAŁOPOLSKIE

Grzegorz Czerwonka
tel. 603-460-367

Region R3 - WOJ. DOLNOŚLĄSKIE/OPOLSKIE/LUBUSKIE

Ireneusz Bojko
tel. 664-402-054

Region R4 - WOJ. ZACHODNIPOMORSKIE/LUBUSKIE/WIELKOPOLSKIE

Monika Raczyńska
tel. 607-881-390

Region R5 - WOJ. ŁÓDZKIE/ŚWIĘTOKRZYSKIE/MAZOWIECKIE

Adam Wasiński
tel. 664-402-052

Region R6 - WOJ. MAZOWIECKIE (wschodnia część)/PODLASKIE/LUBELSKIE/PODKARPACKIE

Stanisław Kopacz
tel. 664-402-053

Region R7 i R8 - WOJ. POMORSKIE/KUJAWSKO-POMORSKIE/WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Michał Krzyżanowski
tel. 607-923-147